Strona główna // Kursy // Inne

Kursy / Inne

Nazwa
Nowatorskie metody usuwania kamienia nazębnego i osadu Nowatorskie metody usuwania kamienia nazębnego i osadu
Kurs języka angielskiego dla higienistek i asystentek stomatologicznych Kurs języka angielskiego dla higienistek i asystentek stomatologicznych
Podstawowa komunikacja z pacjentem zagranicznym w gabinecie stomatologicznym Podstawowa komunikacja z pacjentem zagranicznym w gabinecie stomatologicznym
Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu
Kurs pedagogiczny dla wykładowców niepublicznych placówek oświatowych. Kurs pedagogiczny dla wykładowców niepublicznych placówek oświatowych.
Szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji pracowników Szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji pracowników
Przeszkolenie pracowników w zakresie udzielania pierwszej pomocy Przeszkolenie pracowników w zakresie udzielania pierwszej pomocy
Zarządzanie – rozwój kompetencji menadżerskich Zarządzanie – rozwój kompetencji menadżerskich
Rozwój osobisty menadżera Rozwój osobisty menadżera
Coaching menadżerski (narzędziowy) – cykl szkoleń Coaching menadżerski (narzędziowy) – cykl szkoleń
Obsługa Klienta/Budowanie relacji z Klientami/Szkolenia sprzedażowe Obsługa Klienta/Budowanie relacji z Klientami/Szkolenia sprzedażowe
Kurs kierowców wózków jezdniowych z napędem silnikowym w transporcie wewnątrzzakładowym wraz z bezpieczną obsługą-wymianą butli gazowych. Kurs kierowców wózków jezdniowych z napędem silnikowym w transporcie wewnątrzzakładowym wraz z bezpieczną obsługą-wymianą butli gazowych.
Kurs obsługi pił tarczowych, olowarek i korowarek, elektronarzędzi. Kurs obsługi pił tarczowych, olowarek i korowarek, elektronarzędzi.
Kurs prawidłowej obsługi i eksploatacji wybranych typów maszyn i urządzeń z napędem elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym. Kurs prawidłowej obsługi i eksploatacji wybranych typów maszyn i urządzeń z napędem elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym.
Obsługa i konserwacja aparatów do przygotowania wody sodowej. Obsługa i konserwacja aparatów do przygotowania wody sodowej.
Kurs początkowy dla osób dokonujących naprawy i obsługi technicznej urządzeń i instalacji chłodniczych zawierających substancje kontrolowane oraz obrotu tymi substancjami. Kurs początkowy dla osób dokonujących naprawy i obsługi technicznej urządzeń i instalacji chłodniczych zawierających substancje kontrolowane oraz obrotu tymi substancjami.
Szkolenie w zakresie ryzyka zawodowego związanego z występowaniem w miejscu pracy czynników chemicznych. Szkolenie w zakresie ryzyka zawodowego związanego z występowaniem w miejscu pracy czynników chemicznych.
Obsługa magazynów w zakresie gospodarki materiałami szkodliwymi, uciążliwymi i niebezpiecznymi np. gazy techniczne, paliwa, oleje i smary, materiały lakiernicze i inne substancje niebezpieczne. Obsługa magazynów w zakresie gospodarki materiałami szkodliwymi, uciążliwymi i niebezpiecznymi np. gazy techniczne, paliwa, oleje i smary, materiały lakiernicze i inne substancje niebezpieczne.
Kosztorysowanie robót budowlanych. Kosztorysowanie robót budowlanych.
Kosztorysowanie robót górniczych Kosztorysowanie robót górniczych
« poprzednia | 123 | następna »

Newsletterosoba fizyczna
firma

Newsletterosoba fizyczna
firma

40-690 Katowice
ul. Kościuszki 341

biuro@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04

44-330 Jastrzębie-Zdrój
ul. Energetyków 8

jastrzebie@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04

30-149 Kraków
ul. Balicka 73

krakow@bialecki.pl
tel. +48 12 35 22 888

41-706 Ruda Śląska
ul. Kłodnicka 56E

ruda@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04