Strona główna // Kursy // Górnictwo // Dział Górniczy

Kursy / Dział Górniczy

Nazwa
Kurs obsługi giętarko-prostowarki. Kurs obsługi giętarko-prostowarki.
Kurs w zakresie obsługi agregatu pompowego MONO-WT.820/1 Kurs w zakresie obsługi agregatu pompowego MONO-WT.820/1
Kurs pomocnika maszynisty kolejek podwieszanych i spągowych - uzyskanie kwalifikacji manewrowego oraz obsługi wciągników i wciągarek belek transportowych. Kurs pomocnika maszynisty kolejek podwieszanych i spągowych - uzyskanie kwalifikacji manewrowego oraz obsługi wciągników i wciągarek belek transportowych.
Szkolenie dla osób dozoru z zakresu korozji betonowej obudowy szybów oraz konstrukcji z betonu wykonanego w podziemnych wyrobiskach Szkolenie dla osób dozoru z zakresu korozji betonowej obudowy szybów oraz konstrukcji z betonu wykonanego w podziemnych wyrobiskach
Przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji zastawu remontowego do robót szybowych ZR-2x320-500/600 z firmy SADEX z Rybnika. Przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji zastawu remontowego do robót szybowych ZR-2x320-500/600 z  firmy SADEX z Rybnika.
Kurs ślusarzy dołowych urządzeń odmetanowania. Kurs ślusarzy dołowych urządzeń odmetanowania.
Kurs montażu, demontażu, obsługi i konserwacji instalacji odpylających. Kurs montażu, demontażu, obsługi i konserwacji instalacji odpylających.
Kurs obsługi belek nośnych zestawów transportowych. Kurs obsługi belek nośnych zestawów transportowych.
Kurs operatorów ciągników manewrowych z napędem spalinowym Kurs operatorów ciągników manewrowych z napędem spalinowym
Kurs w zakresie mikroprocesorowych systemów sterowania typu BETACONTROL i CARBOCONTROL. Kurs w zakresie mikroprocesorowych systemów sterowania typu BETACONTROL i CARBOCONTROL.
Kurs w zakresie ryzyka związanego z występowaniem prądów błądzących na powierzchni i w podziemiach kopalń. Kurs w zakresie ryzyka związanego z występowaniem prądów błądzących na powierzchni i w podziemiach kopalń.
Szkolenie w zakresie wykonywania pomiarów zagrożenia radiacyjnego w zakładach górniczych. Szkolenie w zakresie wykonywania pomiarów zagrożenia radiacyjnego w zakładach górniczych.
Kurs obsługi, naprawy i demontażu samohamownego urządzenia przesuwającego „CARBOMECH” 20-101 Kurs obsługi, naprawy i demontażu samohamownego urządzenia przesuwającego „CARBOMECH” 20-101
Szkolenie w zakresie zapoznania z pracą kompleksu ciągłego urabiania Szkolenie w zakresie zapoznania z pracą kompleksu ciągłego urabiania
Szkolenie i weryfikacja maszynistów lokomotyw pod ziemią: operatorów kolejek podwieszanych szynowych. Szkolenie i weryfikacja maszynistów lokomotyw pod ziemią: operatorów kolejek podwieszanych szynowych.
Szkolenie i weryfikacja maszynistów lokomotyw pod ziemią: lokomotyw powietrznych, spalinowych i elektrycznych szynowych Szkolenie i weryfikacja maszynistów lokomotyw pod ziemią: lokomotyw powietrznych, spalinowych i elektrycznych szynowych
Obsługa suwnic. Obsługa suwnic.
Szkolenie i weryfikacja maszynistów lokomotyw pod ziemią: operatorów kolejek podwieszanych linowych. Szkolenie i weryfikacja maszynistów lokomotyw pod ziemią: operatorów kolejek podwieszanych linowych.
Szkolenie i weryfikacja maszynistów lokomotyw pod ziemią: operatorów kolejek spągowych. Szkolenie i weryfikacja maszynistów lokomotyw pod ziemią: operatorów kolejek spągowych.
Kurs operatorów ciągników manewrowych z napędem hydraulicznym oraz obsługi wciągników i wciągarek belek transportowych. Kurs operatorów ciągników manewrowych z napędem hydraulicznym oraz obsługi wciągników i wciągarek belek transportowych.
pierwsza | « poprzednia | 12345 | następna »

Newsletterosoba fizyczna
firma

Tagi

Newsletterosoba fizyczna
firma

40-690 Katowice
ul. Kościuszki 341

katowice@bialecki.pl
tel. +48 697 630 005

44-330 Jastrzębie-Zdrój
ul. Energetyków 8

jastrzebie@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04

30-149 Kraków
ul. Balicka 73

krakow@bialecki.pl
tel. +48 12 35 22 888

41-605 Świętochłowice
ul. Emanuela Imieli 27

swiony@bialecki.pl
tel. +48 32 411 27 27

43-110 Tychy
ul. Fabryczna 2

tychy@bialecki.pl
tel. +48 32 413 17 17