Strona główna // Kursy // Górnictwo // Dział Górniczy

Kursy / Dział Górniczy

Nazwa
Kurs obsługi przenośników taśmowych i zgrzebłowych. Kurs obsługi przenośników taśmowych i zgrzebłowych.
Kurs obsługi kołowrotów i ciągników linowych Kurs obsługi kołowrotów i ciągników linowych
Szkolenie dla dozoru oraz kierownictwa kopalń z zakresu prowadzenia robót w warunkach współwystępowania zagrożeń naturalnych z uwzględnieniem okoliczności i przyczyn wypadków zbiorowych. Szkolenie dla dozoru oraz kierownictwa kopalń z zakresu prowadzenia robót w warunkach współwystępowania zagrożeń naturalnych z uwzględnieniem okoliczności i przyczyn wypadków zbiorowych.
Specjalistyczne szkolenie służb elektrycznych i strzałowych wykonujących pomiary prądów błądzących. Specjalistyczne szkolenie służb elektrycznych i strzałowych wykonujących pomiary prądów błądzących.
Szkolenie osób zatrudnionych w rejonach, w których występuje zagrożenie wyrzutami metanu i skał. Szkolenie osób zatrudnionych w rejonach, w których występuje zagrożenie wyrzutami metanu i skał.
Szkolenie w zakresie badań wskaźników zagrożenia wyrzutami gazów i skał. Szkolenie w zakresie badań wskaźników zagrożenia wyrzutami gazów i skał.
Szkolenie pracowników dołowych kopalni na temat: zagrożenia pożarowego, sprzętu gaśniczego, metod i sposobów gaszenia pożarów ze szczególnym uwzględnieniem gaszenia palącego się metanu Szkolenie pracowników dołowych kopalni na temat: zagrożenia pożarowego, sprzętu gaśniczego, metod i sposobów gaszenia pożarów ze szczególnym uwzględnieniem gaszenia palącego się metanu
Szkolenie osób nadzorujących i wykonujących roboty strzałowe przy użyciu lontu detonującego. Szkolenie osób nadzorujących i wykonujących roboty strzałowe przy użyciu lontu detonującego.
Kurs cieśli górniczego. Kurs cieśli górniczego.
Kurs klejenia górotworu. Kurs klejenia górotworu.
Kurs wiertaczy dołowych. Kurs wiertaczy dołowych.
Kurs w zakresie kotwienia górotworu dla osób wykonujących. Kurs w zakresie kotwienia górotworu dla osób wykonujących.
Kurs obsługi ładowarek zgarniakowych. Kurs obsługi ładowarek zgarniakowych.
Kurs montażu i demontażu zmechanizowanych obudów ścianowych. Kurs montażu i demontażu zmechanizowanych obudów ścianowych.
Kurs dla operatorów obudów zmechanizowanych uprawniający do wymiany elementów hydrauliki sterowniczej i siłowej. Kurs dla operatorów obudów zmechanizowanych uprawniający do wymiany elementów hydrauliki sterowniczej i siłowej.
Kurs transportu obudowy zmechanizowanej po drogach poziomych i pochyłych z uprawnieniem konwojenta. Kurs transportu obudowy zmechanizowanej po drogach poziomych i pochyłych z uprawnieniem konwojenta.
Kurs górników podsadzkarzy. Kurs górników podsadzkarzy.
Kurs podsadzania wyrobisk górniczych przy zastosowaniu podsadzki samozestalającej. Kurs podsadzania wyrobisk górniczych przy zastosowaniu podsadzki samozestalającej.
Kurs zabudowy i utrzymania kolejek podwieszanych. Kurs zabudowy i utrzymania kolejek podwieszanych.
Kurs zabudowy i utrzymania kolejek podwieszanych i spągowych. Kurs zabudowy i utrzymania kolejek podwieszanych i spągowych.
« poprzednia | 12345 | następna » | ostatnia

Newsletterosoba fizyczna
firma

Tagi

Newsletterosoba fizyczna
firma

40-690 Katowice
ul. Kościuszki 341

katowice@bialecki.pl
tel. +48 697 630 005

44-330 Jastrzębie-Zdrój
ul. Energetyków 8

jastrzebie@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04

30-149 Kraków
ul. Balicka 73

krakow@bialecki.pl
tel. +48 12 35 22 888

41-605 Świętochłowice
ul. Emanuela Imieli 27

swiony@bialecki.pl
tel. +48 32 411 27 27

43-110 Tychy
ul. Fabryczna 2

tychy@bialecki.pl
tel. +48 32 413 17 17