Strona główna // Kursy // Górnictwo

Kursy / Górnictwo

Nazwa
Kurs zabudowy i utrzymania kolejek podwieszanych. Kurs zabudowy i utrzymania kolejek podwieszanych.
Kurs zabudowy i utrzymania kolejek podwieszanych i spągowych. Kurs zabudowy i utrzymania kolejek podwieszanych i spągowych.
Kurs rewidentów kolejek podwieszanych. Kurs rewidentów kolejek podwieszanych.
Kurs rewidentów kolejek spągowych. Kurs rewidentów kolejek spągowych.
Kurs operatorów ciągników manewrowych z napędem pneumatycznym. Kurs operatorów ciągników manewrowych z napędem pneumatycznym.
Kurs w zakresie kontroli i konserwacji ciągników manewrowych z napędem pneumatycznym. Kurs w zakresie kontroli i konserwacji ciągników manewrowych z napędem pneumatycznym.
Kurs operatorów ciągników manewrowych z napędem elektrycznym. Kurs operatorów ciągników manewrowych z napędem elektrycznym.
Kurs dla elektryków w zakresie konserwacji i napraw kolejek podwieszanych szynowych, podwieszanych linowych oraz spągowych. Kurs dla elektryków w zakresie konserwacji i napraw kolejek podwieszanych szynowych,  podwieszanych linowych oraz spągowych.
Kurs w zakresie krótkiego splatania lin stalowych. Kurs w zakresie krótkiego splatania lin stalowych.
Kurs w zakresie długiego splatania lin stalowych. Kurs w zakresie długiego splatania lin stalowych.
Kurs pomocnika operatora urządzenia dźwigowego (hakowego). Kurs pomocnika operatora urządzenia dźwigowego (hakowego).
Podstawowy kurs specjalistyczny techniki strzałowej w zakresie metod strzelania Podstawowy kurs specjalistyczny techniki strzałowej w zakresie metod strzelania
Kurs gónika rabunkarza Kurs gónika rabunkarza
Kurs dla mechaników w zakresie konserwacji i napraw kolejek podwieszanych szynowych. Kurs dla mechaników w zakresie konserwacji i napraw kolejek podwieszanych szynowych.
Kurs dla elektryków w zakresie konserwacji i napraw kolejek linowych. Kurs dla elektryków w zakresie konserwacji i napraw kolejek linowych.
Weryfikacja w zakresie uprawnień do splatania lin stalowych splotem długim. Weryfikacja w zakresie uprawnień do splatania lin stalowych splotem długim.
Szkolenie dla osób dozoru w zakresie łączenia lin sposobami krótkiego i długiego splatania. Szkolenie dla osób dozoru w zakresie łączenia lin sposobami krótkiego i długiego splatania.
Szkolenie w zakresie problematyki lin stalowych dla osób dozoru ruchu przeprowadzających kontrolę urządzeń transportu linowego, kołowrotów bezpieczeństwa, zgniatarek itp. Szkolenie w zakresie problematyki lin stalowych dla osób dozoru ruchu przeprowadzających kontrolę urządzeń transportu linowego, kołowrotów bezpieczeństwa, zgniatarek itp.
Kurs zalewania stopem końcówek okrągłych lin, zwłaszcza wyrównawczych, w stożkowych uchwytach zawieszeń. Kurs zalewania stopem końcówek okrągłych lin, zwłaszcza wyrównawczych, w stożkowych uchwytach zawieszeń.
Darmowe kursy górnika GIW.02 Darmowe kursy górnika GIW.02

Newsletterosoba fizyczna
firma

Tagi

Newsletterosoba fizyczna
firma

40-690 Katowice
ul. Kościuszki 341

katowice@bialecki.pl
tel. +48 697 630 005

44-330 Jastrzębie-Zdrój
ul. Energetyków 8

jastrzebie@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04

30-149 Kraków
ul. Balicka 73

krakow@bialecki.pl
tel. +48 12 35 22 888

41-605 Świętochłowice
ul. Emanuela Imieli 27

swiony@bialecki.pl
tel. +48 32 411 27 27

43-110 Tychy
ul. Fabryczna 2

tychy@bialecki.pl
tel. +48 32 413 17 17