Strona główna // Kursy // Inne

Kursy / Inne

Nazwa
Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu
Kurs pedagogiczny dla wykładowców niepublicznych placówek oświatowych. Kurs pedagogiczny dla wykładowców niepublicznych placówek oświatowych.
Szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji pracowników Szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji pracowników
Przeszkolenie pracowników w zakresie udzielania pierwszej pomocy Przeszkolenie pracowników w zakresie udzielania pierwszej pomocy
Kurs obsługi pił tarczowych, olowarek i korowarek, elektronarzędzi. Kurs obsługi pił tarczowych, olowarek i korowarek, elektronarzędzi.
Kurs prawidłowej obsługi i eksploatacji wybranych typów maszyn i urządzeń z napędem elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym. Kurs prawidłowej obsługi i eksploatacji wybranych typów maszyn i urządzeń z napędem elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym.
Obsługa i konserwacja aparatów do przygotowania wody sodowej. Obsługa i konserwacja aparatów do przygotowania wody sodowej.
Kurs początkowy dla osób dokonujących naprawy i obsługi technicznej urządzeń i instalacji chłodniczych zawierających substancje kontrolowane oraz obrotu tymi substancjami. Kurs początkowy dla osób dokonujących naprawy i obsługi technicznej urządzeń i instalacji chłodniczych zawierających substancje kontrolowane oraz obrotu tymi substancjami.
Szkolenie w zakresie ryzyka zawodowego związanego z występowaniem w miejscu pracy czynników chemicznych. Szkolenie w zakresie ryzyka zawodowego związanego z występowaniem w miejscu pracy czynników chemicznych.
Obsługa magazynów w zakresie gospodarki materiałami szkodliwymi, uciążliwymi i niebezpiecznymi np. gazy techniczne, paliwa, oleje i smary, materiały lakiernicze i inne substancje niebezpieczne. Obsługa magazynów w zakresie gospodarki materiałami szkodliwymi, uciążliwymi i niebezpiecznymi np. gazy techniczne, paliwa, oleje i smary, materiały lakiernicze i inne substancje niebezpieczne.
Kosztorysowanie robót budowlanych. Kosztorysowanie robót budowlanych.
Kosztorysowanie robót górniczych Kosztorysowanie robót górniczych
Kosztorysowanie robót energomechanicznych. Kosztorysowanie robót energomechanicznych.
Szkolenia z zakresu przestrzegania zasad higieny w procesie produkcji żywności i w obrocie żywnością. Szkolenia z zakresu przestrzegania zasad higieny w procesie produkcji żywności i w obrocie żywnością.
Ochrona danych osobowych. Ochrona danych osobowych.
Zamówienia publiczne. Zamówienia publiczne.
Wybrane zagadnienia z teorii zagęszczania gruntów. Wybrane zagadnienia z teorii zagęszczania gruntów.
Pomiary geodezyjne w budownictwie inżynieryjnym – zakres podstawowy. Pomiary geodezyjne w budownictwie inżynieryjnym – zakres podstawowy.
Kurs w zakresie obróbki plastycznej i cieplnej metali. Kurs w zakresie obróbki plastycznej i cieplnej metali.
Piła pneumatyczna łańcuchowa. Piła pneumatyczna łańcuchowa.
« poprzednia | 12 | następna »

Newsletterosoba fizyczna
firma

Tagi

Newsletterosoba fizyczna
firma

40-690 Katowice
ul. Kościuszki 341

katowice@bialecki.pl
tel. +48 697 630 005

44-330 Jastrzębie-Zdrój
ul. Energetyków 8

jastrzebie@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04

30-149 Kraków
ul. Balicka 73

krakow@bialecki.pl
tel. +48 12 35 22 888

Ruda Śląska/Katowice


ruda@bialecki.pl
tel. +48 697 630 005

43-110 Tychy
ul. Fabryczna 2

tychy@bialecki.pl
tel. +48 510 124 990