Strona główna // Kursy

Kursy

Nazwa
Szkolenie okresowe dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Szkolenie okresowe dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.
Kurs przygotowawczy do egzaminu kwalifikacyjnego dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych na stanowisku: dozoru w zakresie elektroenergetycznym grupy 1 Kurs przygotowawczy do egzaminu kwalifikacyjnego dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych na stanowisku: dozoru w zakresie elektroenergetycznym grupy 1
Szkolenie specjalistyczne pracowników zatrudnionych na stanowisku górnika i gónika rabunkarza Szkolenie specjalistyczne pracowników zatrudnionych na stanowisku górnika i gónika rabunkarza
Kurs pedagogiczny dla wykładowców niepublicznych placówek oświatowych. Kurs pedagogiczny dla wykładowców niepublicznych placówek oświatowych.
Arkusz kalkulacyjny - Microsoft EXCEL poziom podstawowy Arkusz kalkulacyjny - Microsoft EXCEL poziom podstawowy
ECDL PROFILE DIGCOMP ECDL PROFILE DIGCOMP
Koparki wielonaczyniowe Koparki wielonaczyniowe
Frezarki do nawierzchni dróg samojezdne Frezarki do nawierzchni dróg samojezdne
Kurs konserwatorów maszyn wyciągowych dla mechaników. Kurs konserwatorów maszyn wyciągowych dla mechaników.
Malowarki znaków na jezdni Malowarki znaków na jezdni
Darmowe kursy technik mechanik MEC.09 Darmowe kursy technik mechanik MEC.09
Kurs dla osób zatrudnionych przy konserwacji i naprawie lamp górniczych. Kurs dla osób zatrudnionych przy konserwacji i naprawie lamp górniczych.
Kurs cieśli torowego. Kurs cieśli torowego.
Kurs obsługi wywrotów wozów oraz stałych stanowisk sprzęgania i rozprzęgania wozów wraz z przynależnymi urządzeniami. Kurs obsługi wywrotów wozów oraz stałych stanowisk sprzęgania i rozprzęgania wozów wraz z przynależnymi urządzeniami.
Kurs obsługi stacji załadowczej i manewrowego. Kurs obsługi stacji załadowczej i manewrowego.
Kurs konwojentów (manewrowych) kopalnianej kolei podziemnej. Kurs konwojentów (manewrowych) kopalnianej kolei podziemnej.
Kurs obsługi urządzeń do czyszczenia wozów i rewidentów wozów kopalnianych. Kurs obsługi urządzeń do czyszczenia wozów i rewidentów wozów kopalnianych.
Kurs dla elektryków kombajnów chodnikowych w zakresie konserwacji, napraw i remontów. Kurs dla elektryków kombajnów chodnikowych w zakresie konserwacji, napraw i remontów.
Seminarium dla inżynierów i techników strzałowych wraz ze szkoleniem BHP. Seminarium dla inżynierów i techników strzałowych wraz ze szkoleniem BHP.
Kurs obsługi obiektu suszarni na zakładzie przeróbki mechanicznej węgla w zakresie dyspozytora, przodowego i obsługi palenisk. Kurs obsługi obiektu suszarni na zakładzie przeróbki mechanicznej węgla w zakresie dyspozytora, przodowego i obsługi palenisk.

Newsletterosoba fizyczna
firma

Tagi

Newsletterosoba fizyczna
firma

40-690 Katowice
ul. Kościuszki 341

katowice@bialecki.pl
tel. +48 697 630 005

44-330 Jastrzębie-Zdrój
ul. Energetyków 8

jastrzebie@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04

30-149 Kraków
ul. Balicka 73

krakow@bialecki.pl
tel. +48 12 35 22 888

Ruda Śląska/Katowice


ruda@bialecki.pl
tel. +48 697 630 005

43-110 Tychy
ul. Fabryczna 2

tychy@bialecki.pl
tel. +48 510 124 990