Strona główna // Kursy

Kursy

Nazwa
Kurs obsługi przenośników taśmowych i zgrzebłowych. Kurs obsługi przenośników taśmowych i zgrzebłowych.
Kurs obsługi kołowrotów i ciągników linowych Kurs obsługi kołowrotów i ciągników linowych
Szkolenie okresowe dla pracodawców Szkolenie okresowe dla pracodawców
Szkolenie okresowe dla osób kierujących pracownikami (dozór wyższy). Szkolenie okresowe dla osób kierujących pracownikami (dozór wyższy).
Szkolenie dla dozoru oraz kierownictwa kopalń z zakresu prowadzenia robót w warunkach współwystępowania zagrożeń naturalnych z uwzględnieniem okoliczności i przyczyn wypadków zbiorowych. Szkolenie dla dozoru oraz kierownictwa kopalń z zakresu prowadzenia robót w warunkach współwystępowania zagrożeń naturalnych z uwzględnieniem okoliczności i przyczyn wypadków zbiorowych.
Specjalistyczne szkolenie służb elektrycznych i strzałowych wykonujących pomiary prądów błądzących. Specjalistyczne szkolenie służb elektrycznych i strzałowych wykonujących pomiary prądów błądzących.
Szkolenie osób zatrudnionych w rejonach, w których występuje zagrożenie wyrzutami metanu i skał. Szkolenie osób zatrudnionych w rejonach, w których występuje zagrożenie wyrzutami metanu i skał.
Szkolenie w zakresie badań wskaźników zagrożenia wyrzutami gazów i skał. Szkolenie w zakresie badań wskaźników zagrożenia wyrzutami gazów i skał.
Szkolenie pracowników dołowych kopalni na temat: zagrożenia pożarowego, sprzętu gaśniczego, metod i sposobów gaszenia pożarów ze szczególnym uwzględnieniem gaszenia palącego się metanu Szkolenie pracowników dołowych kopalni na temat: zagrożenia pożarowego, sprzętu gaśniczego, metod i sposobów gaszenia pożarów ze szczególnym uwzględnieniem gaszenia palącego się metanu
Szkolenie osób nadzorujących i wykonujących roboty strzałowe przy użyciu lontu detonującego. Szkolenie osób nadzorujących i wykonujących roboty strzałowe przy użyciu lontu detonującego.
Kurs cieśli górniczego. Kurs cieśli górniczego.
Kurs klejenia górotworu. Kurs klejenia górotworu.
Kurs wiertaczy dołowych. Kurs wiertaczy dołowych.
Kurs w zakresie kotwienia górotworu dla osób wykonujących. Kurs w zakresie kotwienia górotworu dla osób wykonujących.
Kurs w zakresie kotwienia górotworu dla osób nadzorujących. Kurs w zakresie kotwienia górotworu dla osób nadzorujących.
Kurs obsługi ładowarek zgarniakowych. Kurs obsługi ładowarek zgarniakowych.
Kurs montażu i demontażu zmechanizowanych obudów ścianowych. Kurs montażu i demontażu zmechanizowanych obudów ścianowych.
Kurs dla operatorów obudów zmechanizowanych uprawniający do wymiany elementów hydrauliki sterowniczej i siłowej. Kurs dla operatorów obudów zmechanizowanych uprawniający do wymiany elementów hydrauliki sterowniczej i siłowej.
Kurs transportu obudowy zmechanizowanej po drogach poziomych i pochyłych z uprawnieniem konwojenta. Kurs transportu obudowy zmechanizowanej po drogach poziomych i pochyłych z uprawnieniem konwojenta.
Kurs górników podsadzkarzy. Kurs górników podsadzkarzy.
« poprzednia | 1234567 | następna » | ostatnia

Newsletterosoba fizyczna
firma

Tagi

Newsletterosoba fizyczna
firma

40-690 Katowice
ul. Kościuszki 341

katowice@bialecki.pl
tel. +48 697 630 005

44-330 Jastrzębie-Zdrój
ul. Energetyków 8

jastrzebie@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04

30-149 Kraków
ul. Balicka 73

krakow@bialecki.pl
tel. +48 12 35 22 888

41-605 Świętochłowice
ul. Emanuela Imieli 27

swiony@bialecki.pl
tel. +48 32 411 27 27

43-110 Tychy
ul. Fabryczna 2

tychy@bialecki.pl
tel. +48 32 413 17 17